Aluminiowe okna i drzwi do Twojego domu
Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa
Pon - Pt 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
792 321 921
DARMOWA Wycena, Zadzwoń

System MB-Skyline

Dyskretna asekuracja

Niewidoczna rama oraz wąskie profile zapewniają jednolite przeszklenie z dyskretnymi liniami podziału. Tak jednorodna tafla daje złudzenie jednego ogromnego portalu, zapraszając do środka widok za oknem. Przesuwne drzwi systemu MB-Skyline z ukrytą ramą zapewniają wysoki poziom estetyczny wykończenia i wpisują się w wymogi luksusowego budownictwa.

System MB-Skyline idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, dodając wystrojowi pomieszczenia lekkości i delikatności. Subtelna konstrukcja drzwi przesuwnych nie przytłacza, ani też nie kradnie uwagi domowników. Pozwala za to skupić się na podziwianiu niczym nie zakłóconej panoramy za oknem.

Ogromne możliwości technologiczne pozwalają za to na instalację konstrukcji o ogromnych gabarytach. Bez względu na to czy chciałbyś wykorzystać drzwi przesuwne MB-Skyline w modnym lofcie, czy marzy Ci się przeszklona bryła willi w nowoczesnej odsłonie, ten system daje Ci właściwie nieograniczone pole do działania, pozwalając na przykład na instalację o wysokości nawet do 4 m.

Wygoda użytkowania

Nienaganny design i dopracowana do perfekcji estetyka drzwi przesuwnych MB-Skyline to nie koniec zalet tego systemu. Oprócz niewidocznych zawiasów i ościeżnic, ten model ma także ma nietypowe, ukryte uchwyty. Dodatkową, niezwykle komfortową funkcjonalnością, jest opcja zamówienia automatycznego otwierania systemu. Niezbędne mocowniki można z powodzeniem zamontować na zewnątrz, aby nie zakłócić eleganckiego wykończenia konstrukcji od wewnątrz.

Sporym atutem jest także wygodne przejście na taras lub balkon. Nie trzeba martwić się o różnice poziomów czy też niebezpiecznie wystające progi. Nie sposób nie wspomnieć, że tak praktyczna cecha znów przekłada się na estetyczny wymiar całej konstrukcji.

W końcu, system MB-Skyline to także instalacja o odpowiednich parametrach technicznych, która spełnia wszelkie normy w kwestii przepuszczalności powietrza, wodoszczelności czy odporności na obciążenia wiatrem. Oferowane w naszym sklepie drzwi przesuwne dają także gwarancję pełnej izolacji termicznej.

MB-SKYLINE

Drzwi z systemem MB-SKYLINE są produktami dla najbardziej wymagających klientów, dla których jedną …

czytaj dalej

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Skontaktuj się znami.