Aluminiowe okna i drzwi do Twojego domu
Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa
Pon - Pt 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
792 321 921
DARMOWA Wycena, Zadzwoń

Nasza firma

Dzięki długiej obecności na rynku, mamy szerokie doświadczenie i wiedzę na temat trendów i najnowszych technologii stosowanych w branży okienno – drzwiowej. Z tego względu zajmujemy się nie tylko samą sprzedażą, ale również profesjonalnym doradztwem w zakresie zakupu okien i drzwi do domów, mieszkań czy biur. Jesteśmy w stanie podpowiedzieć Klientowi i dopasować idealne rozwiązanie do Jego potrzeb. Priorytetem jest dla nas jakość i kompleksowość usług. Łączy się to z misją, której podstawą jest sprostanie oczekiwaniom i zadowolenie wszystkich Klientów. Dlatego też do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i poświęcamy tyle czasu, ile potrzeba dla otrzymania zadowalającego efektu.

Bez względu na to, czy przedmiotem zamówienia są drzwi i okna do domu jednorodzinnego, mieszkania, biura, czy budynku użyteczności publicznej, podchodzimy z równą dbałością, a zamówienie realizujemy w wyznaczonym wcześniej terminie.

  • Ponad 20 lat na rynku
  • Fachowe doradztwo
  • Wykonujemy pomiary
  • Gwarantujemy dobór najlepszych rozwiązań

BARILO jest firmą rodzinną, która od wielu lat dostarcza klientom wysokiej klasy drzwi i okna. Sprzedawane przez nas produkty, krążą na rynku już od 1992 roku. Od tamtego czasu wielokrotnie uzupełnialiśmy nasz asortyment, by powstała kompleksowa oferta, która będzie mogła sprostać oczekiwaniom wszystkich odbiorców.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi handlowcy doradzą i przygotują dla Państwa najlepsze rozwiązanie z zakresu systemów okienno-drzwiowych.

Zapytaj o wycenę drzwi lub okien do domu lub biura