Aluminiowe okna i drzwi do Twojego domu
Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa
Pon - Pt 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
792 321 921
DARMOWA Wycena, Zadzwoń

Okna aluminiowe

Wiele miejsca w asortymencie produktów naszej firmy znaleźć można szeroki wybór elementów stolarki otworowej, dedykowanej budynkom prywatnym (w tym również pasywnym), jak również siedzibom firm. Oferujemy niezawodne okna aluminiowe w kilku wariantach o różnych parametrach technicznych.

Każdy model posiada dokładny opis oraz specyfikację, która pomoże w dobraniu odpowiedniego rozwiązania, dopasowanego do Twoich potrzeb. Jako producent okien aluminiowych możemy zapewnić, że stworzone przez nas konstrukcje wyróżniają się niezwykłą odpornością zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak również niekorzystne warunki atmosferyczne (w tym wilgoć czy promieniowanie słoneczne).

Niewątpliwym atutem naszych produktów jest także budowa wielokomorowa, która zwiększa parametry cieplne. Wpływają na nie także solidne, odporne na kruszenie i odkształcenia uszczelki czy zastosowanie kilku szyb. Specjalna budowa ram i montowanie szyb zapewnia także wysoką izolację akustyczną.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – jesteśmy przekonani, ze znajdziecie w niej odpowiedni model okien aluminiowych, które spełnią Wasze oczekiwania i będą służyć przez długi czas.

MB-70

System MB-70 powstał z myślą o zewnętrznej zabudowie drzwi, okien i konstrukcji przestrzennych…

czytaj dalej
MB86

System MB-86 wykorzystuje się zarówno w aluminiowych oknach, jak i drzwiach z tego materiału…

czytaj dalej
MB-104 PASSIVE

Okna i drzwi, w których stosuje się system MB-104 PASSIVE cechuje najwyższy stopień izolacji termicznej…

czytaj dalej

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Skontaktuj się znami.