Aluminiowe okna i drzwi do Twojego domu
Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa
Pon - Pt 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
792 321 921
DARMOWA Wycena, Zadzwoń

Fasady

Aby zapewnić kompleksowość asortymentu naszej firmy z Warszawy, proponujemy szeroki zakres konstrukcji aluminiowych, niezbędnych do wykańczania nowoczesnych budynków. Wśród wielu świadczonych przez nas usług znajdują się także fasady aluminiowe. Wyróżniają się one niezwykle eleganckim, a zarazem nowoczesnym wyglądem. Świetnie sprawdzą się w przypadku budynków przeznaczonych na biurowce czy siedziby nowoczesnych firm i korporacji.

Co ważne – każdą kaskadę aluminiową tworzymy na indywidualne zlecenie klienta, zgodnie z jego preferencjami. Dzięki temu możesz mieć pewność, że stworzymy dla Ciebie konstrukcję, która spełni Twoje oczekiwania.

W ramach tworzonych przez nas instalacji wykorzystujemy solidne kratownice z profili aluminiowych, do których montujemy jedną, dwie, a nawet trzy szyby. W rezultacie otrzymujesz solidne rozwiązanie, będące połączeniem eleganckiego wyglądu, odporności na uszkodzenia oraz wysokich parametrów izolacji termicznej i akustycznej.

Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą fasad aluminiowych. Jeśli nie masz pewności, który model będzie dla Ciebie odpowiedni – skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci dobrać najlepszy rodzaj konstrukcji.

MB-SR50N

MB-SR50N to system, który jest wykorzystywany przy konstruowaniu i wykonywaniu lekkich …

czytaj dalej

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Skontaktuj się znami.